lang:

IONIZAČNÉ KOTLY OBRIJ

Vážený zákazník!

Vítame Vás na našej webstránke!

Spoločnosť HeatTop s.r.o. je výhradným importérom a distribútorom Ionizačných kotlov OBRIJ na Slovensku!

PREČO IONIZAČNÝ KOTOL?

Ionizačné systémy OBRIJ sú veľmi úsporné a majú mimoriadne nízke prevádzkové náklady, čo výrazne znižuje ich spotrebu energie. Navyše pri prípadnej kombinácii s vhodnými solárnymi panelmi je možné vrátiť časť nami využitej energie späť do elektrickej siete, čím môžeme vytvoriť v plnom rozsahu ekologický systém. Zoznámte sa s ďalšími informáciami o našich produktoch, Zoznámte sa s nami !

BALÍKY IONIZAČNÝCH KOTLOV OBRIJ-AKCIA NA KOTLY OBRIJ-VYMEŇTE SVOJ KOTOL TERAZ!

Teraz sa skutočne oplatí zmeniť váš pôvodný kotol na ionizačný kotol OBRIJ! Akciové balíky našich kotlov čakajú na vás! Všetky ionizačné kotly Obrij sú teraz k dispozícii za uvádzaciu cenu až do vypredania zásob! Máte otázku? Prosíme, kontaktujte nás a my vám pomôžeme vybrať najvhodnejší typ a budeme vám nápomocní od nákupu až po montáž. Ba čo viac, budeme pri vás stáť ďalších 10 rokov, pretože každý kotol OBRIJ disponuje 10 ročnou zárukou! Spoločnosť HeatTop s.r.o. je jediným výhradným distribútorom ionizačných kotlov OBRIJ na Slovensku!

IONIZAČNÝ KOTOL-RIEŠENIA DO 100m²

Ideálne riešenie pre menšie rodinné domy a vykurovacie plochy do cca 100m².

IONIZAČNÝ KOTOL-RIEŠENIA OD 100m2 DO 750m²

Ideálne riešenie vykurovania pre väčšie rodinné domy, kancelárie, priemyselné priestory.

IONIZAČNÝ KOTOL-RIEŠENIA NAD 750M²

Ekonomické riešenia pre vykurovanie bytových domov a priemyselných objektov.

Vážený zákazník! Naša spoločnosť sa zaoberá distribúciou viacerých typov ionizačných kotlov Obrij, ktoré sú vhodné pre úsporné vykurovanie budov s menšími aj väčšími vykurovacími plochami za ekonomických podmienok. Nasledovné návrhy sú myslené pri dobre izolovaných budovách so svetlou výškou nepresahujúcou 3m. Skôr než si kúpite naše výrobky, prosíme požiadajte o pomoc pri výbere kotla, pretože zle zvolený výkon pri výbere ionizačného kotla výrazne zhorší jeho ekonomiku.

SPOZNAJTE VÝHODY IONIZAČNÉHO KOTLA, NÍZKU SPOTREBU A ZÁRUKY!

Vedeli ste, že na ionizačné kotly Obrij poskytujeme záruku 10 rokov? A že ionizačný kotol vám môže výrazne ušetriť náklady na vykurovanie? Prečítajte si o výhodách a úspornosti ionizačných kotly viac informácií na tomto mieste.

JEDINEČNÁ 10 ROČNÁ ZÁRUKA!

Poskytujeme jedinečnú 10(desať) ročnú záruku na každý nainštalovaný kotol.

VYKUROVANIE LACNEJŠIE AJ O 25% !

Nami distribuované kotly OBRIJ v pomere k svojim rozmerom a svojej spotrebe energie poskytujú najvyšší možný tepelný výkon vďaka jedinečnému zloženiu materiálu a svojej mechanickej konštrukcii!

EKOLOGICKÉ ZMÝŠĽANIE!

V súčasnej dobe na svete jediným obnoviteľným zdrojom energie, ktorá je vhodná na každodenné použitie je elektrický prúd.

SKÚSENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV S IONIZAČNÝM SYSTÉMOM VYKUROVANIA OBRIJ

„Jeden náš priateľ v septembri roku 2012 dostal riadne vyúčtovanie od dodávateľa plynu tak, ako to vždy zvyklo byť. Tento účet bol vo výške takmer 700 000.-Forintov (cca 2380.-€). Áno, bol to účet za vykurovanie relatívne veľkého domu ( cca 100m2 na dvoch podlažiach...). Bohužiaľ kvôli udalostiam v ekonomike a hospodárskej situácii vo svete v minulom období podnikanie majiteľa domu skrachovalo, bol ho nútený ukončiť a tak kvôli zníženým príjmom bol nútený výrazne znížiť svoj životný štandard. Žijúc z výplaty zamestnanca bolo pre neho zaplatenie tohto účtu od dodávateľa len naivným snom. Pokúšal sa s dodávateľom plynu dohodnúť na splátkovom vyrovnaní svojho dlhu, ale dodávateľ to razantne odmietol. O dva týždne u neho zastavili dodávku plynu. Blížilo sa studené počasie, bolo nutné riešiť otázku vykurovania.
Hľadajúc na internete natrafil na popis fungovania ionizačných kotlov a o túto informáciu sa podelil s jedným priateľom, ktorý už z predošlého obdobia disponoval bohatými podnikateľskými a inžinierskymi skúsenosťami v oblasti rusky hovoriacich trhov. Odtiaľ už viedla priama cesta do výrobného závodu Lokucovskij, kde sme našli ionizačný kotol OBRIJ, vyrábaný na najvyššej technologickej úrovni a z najlepších materiálov. Odvtedy samozrejme náš priateľ nepotrebuje dodávateľa plynu. ”

PPREČO SI VYBRAŤ NÁS?
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE